VIDEO Nádherný, galaktický! Bláznivý spíkr oslavuje Messiho

29. 4. 2013 9:48
Užijte si bláznivý komentář anglického spíkra při víkendové brance Lionela Messiho.
Komentář anglického spíkra při gólu Lionela Messiho opravdu stojí zato | Video: youtube.com

Praha - Nádherný! Bombastický! Galaktický!!! Vzletnými superlativy rozhodně nešetřil anglický komentátor televizní stanice beIN Sport Roy Hudson, když viděl další z parádních gólů Lionela Messiho.

Kanonýr Barcelony sice do sobotního zápasu proti Bilbau (více čtěte ZDE), naskočil až v průběhu druhého poločasu, přesto mu stačilo pouhých osm minut, aby po pěkné akci vstřelil z hranice vápna svůj letošní 24. gól na hřištích soupeřů, čímž zlomil rok starý rekordní zápis Cristiana Ronalda.

Barcelona nakonec s Bilbaem jen remizovala 2:2 a musí si na stvrzení jistoty titulu ještě počkat.