VIDEO Necid chytil střeleckou slinu, Bursaspor tentokrát navíc vyhrál

28. 9. 2015 22:36
Útočník Tomáš Necid skóroval v turecké fotbalové lize ve třetím utkání po sobě. Tentokrát svou trefou pomohl Bursasporu k vítězství. Jeho tým porazil Eskisehirspor 2:0 a z předposledního místa v tabulce se posunul o čtyři příčky a je třináctý. Necid odstartoval cestu Bursasporu v 84. minutě, kdy otevřel skóre po centru Ricarda Fatyho. Právě senegalský záložník pak v nastaveném čase zpečetil vítězství domácího týmu.
Tomáši Necidovi se v Turecku začalo dařit.

Istanbul - Útočník Tomáš Necid skóroval v turecké fotbalové lize už ve třetím utkání v řadě. Tentokrát svou trefou pomohl Bursasporu k vítězství. Jeho tým porazil Eskisehirspor 2:0 a z předposledního místa v tabulce se posunul o čtyři příčky a je třináctý.

Necid odstartoval cestu Bursasporu v 84. minutě, kdy otevřel skóre po centru Ricarda Fatyho, na který si šikovně počkal na ofsajdové hranici. Právě senegalský záložník pak v nastaveném čase zpečetil vítězství domácího týmu v hodně divokém zápase.

Turecká fotbalová liga - 6. kolo:

Kasimpasa - Rizespor 1:1, Kayserispor - Basaksehir 0:1, Bursaspor - Eskisehirspor 2:0 (jeden gól Necid).

1. Besiktas 6 4 1 1 16:7 13
2. Fenerbahce 6 4 1 1 10:6 13
3. Osmanlispor 6 3 2 1 12:6 11
4. Galatasaray 6 3 2 1 11:7 11
5. Rizespor 6 2 4 0 12:7 10
6. Kasimpasa 6 3 1 2 8:3 10
7. Antalyaspor 6 3 1 2 11:11 10
8. Trabzonspor 6 3 1 2 7:7 10