VIDEO Tak se Neymar poprvé trefil za Barcelonu

7. 8. 2013 14:59
Podívejte se na první branku největší letní posily Barcelony Neymara v novém dresu.
Neymarův první gól za Barcelonu padl v zápase proti Thajsku | Video: youtube.com

Bangkok - Největší letní posila Barcelony, Brazilec Neymar, si ve středu otevřela svůj gólový účet v katalánském velkoklubu.

V přípravném utkání s výběrem Thajska se jednadvacetiletý útočník trefil už po dvanácti minutách na hřišti, když zužitkoval pas Cesca Fábregase.

Ještě během první půle přitom přidali Pedro a Messi každý po dvou brankách a i když v závěru prvního dejství Barca inkasovala z penalty, zápas nakonec ovládla poměrem 7:1.

Jednalo se už o pátý přípravný zápas Barcelony, která už za necelé dva týdny proti Levante začne svoji pouť za obhajobou titulu v La Lize.

Ze čtyř předchozích duelů Katalánci jeden prohráli (0:2 s Bayernem), jeden remizovali (2:2 s Gdaňskem) a dva vyhráli (7:0 s Valarengou a 8:0 se Santosem).