reklama

VIDEO Neymarův supergól na hattrick Ronaldinha nestačil

autor: Reuters
Flamenco porazilo Nemyarův Santos 5:4

Praha - Snovou posilou mnoha světových velkoklubů je devatenáctiletý útočník brazilského Santosu Nemyar. A samotný Brazilec pravidelně dokazuje, že kdyby ho chtěl Santos pustit, určitě by se ve fotbalovém světě neztratil.

Naposledy předvedl dechberoucí fotbalová kouzla v zápase brazilské ligy s Flamengem, když za stavu 2:0 pro svůj tým po několika nádherných kličkách vstřelil třetí branku.

K tomu aby Santos zápas vyhrál, ale ani vedení 3:0 nestačilo. I díky hattricku někdejší hvězdy Barcelony Ronaldinha se totiž nakonec z vítězství 5:4 radovalo Flamengo.

Čtěte také:

Guardiola: Fábregase chceme, budeme o něj bojovat
Klenot Neymar. Velkokluby nabízejí Santosu miliardu

Na to, aby podobné kousky předváděl v Evropě, si ale nejspíš diváci budou muset ještě pár let počkat. I když světové velkokluby v čele s Chelsea či Realem Madrid nabízely Santosu za Neymara přes miliardu korun, jeho zaměstnavatel všechny nabídky odmítl.  

 "Vzhledem k přetrvávajícím spekulacím o budoucnosti našeho klíčového hráče ve světovém tisku prohlašuji, že Neymar není hned z několika důvodů na prodej," uvedl před nedávnem předseda Santosu Luis Alvaro de Oliveira Ribeiro."S naším klubem i fanoušky je spojen pupeční šňůrou. Chceme ho udržet ještě několik dalších let."

Gólová akce Neymara

Ronaldinhův hattrick

reklama