VIDEO Obránce Spurs svlékl soupeře do trenek. Faul to nebyl

25. 9. 2013 11:39
Jan Verthongen předvedl kuriózní obranný zákrok na Nicklase Heleniuse v pohárovém utkání s Aston Villou.
Takto Jan Verthongen svlékl z trenek Nicklase Heleniuse z Aston Villy | Video: Sport

Birmingham - Hodně kuriózní situaci viděli fanoušci Aston Villy v úterním utkání Carling Cupu mezi "Villians" a Tottenhamem.

Těsně po začátku druhého poločasu totiž Nicklase Heleniuse v nadějné šanci zastavil hodně netradičním způsobem bek Spurs Jan Verthongen.

Při obranném zákroku totiž soupeře, který o půli vystřídal Libora Kozáka, doslova vysvlékl z trenek.

Helenius přitom ještě dokázal zakončit, ovšem jeho střela šla hodně mimo branku. K údivu domácích fans za tento zákrok nejen že nebyla odpískána penalta, ale ani faul.

Krátce na to navíc Aston Villa podruhé inkasovala a nakonec se s letošním ročníkem domácího poháru rozloučila porážkou 0:4.