VIDEO Real vypráskal LA Galaxy, Beckham ale rozdával úsměvy

3. 8. 2012 9:09
LA Galaxy prohrálo doma v přátelském duelu s Realem Madrid vysoko 1:5 | Video: Aktuálně.cz

Carson - Fotbalisté Realu Madrid deklasovali na úvod zámořského turné tým svého bývalého hráče Davida Beckhama Los Angeles Galaxy 5:1.

Anglický reprezentant stál alespoň u čestného úspěchu mistrovského týmu z Major League Soccer, když po jeho přímém kopu snížil na 1:2 brazilský obránce David Lopes.

Španělský velkoklub v Carsonu před 30 tisíci diváků domácí tým nešetřil a už po 85 sekundách otevřel skóre Gonzalo Higuaín po přihrávce Ángela Di Maríi, který pak v deváté minutě sám zvýšil na 2:0.

Před poločasovou přestávkou se trefil ještě José María Callejón a ve druhé půli, v níž Real poslal do hry i největší hvězdy Cristiana Ronalda, Karima Benzemu či Mesuta Özila, završili výhru Álvaro Morata a Alex Fernandez.

Ronaldo se sice gólově neprosadil, fanoušky ale náležitě bavil alespoň při poločasovém rozvičování a dobrá nálada neopustila po debaklu ani anglickou modlu Beckhama, který si po zápase družně popovídal se svými bývalými spoluhráči.