VIDEO Ronaldo hattrickem za 15 minut zničil Málagu

23. 10. 2011 7:00
Barcelona nedala gól Seville, ligu vede Real
Cristiano Ronaldo nastřílel hattrick.
Cristiano Ronaldo nastřílel hattrick. | Foto: Reuters

Praha - Třemi góly v rozmezí od 23. do 38. minuty vyřídil portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo ve španělské Primera Division bohatou a ambiciózní Málagu.

Úvodní gól Realu vstřelil již v 11. minutě Argentinec Gonzalo Higuaín a poté již přenechal střelecké žezlo Ronaldovi. Ten se blýskl především svým třetím gólem, který vstřelil efektně ze vzduchu patičkou.

Ronaldo se díky hattricku vyrovnal v tabulce střelců desetigólovému Messimu.

Fotbalisté Levante stále drží krok s vedoucí Barcelonou

Real Madrid zvítězil na hřišti Málagy jednoznačně 4:0 a dostal se před Barcelonu na první místo tabulky.

Katalánci totiž v zápase proti Seville zaváhali, na Nou Campu nedokázali skórovat a uhráli jen bezbrankovou remízu. Gól nedali dokonce ani z pokutového kopu, který v nastaveném čase neproměnil fenomenální Lionel Messi.

Ve vyhroceném závěru byli vyloučeni hostující Kanouté a Navarro.

Sevilla nastoupila s výrazně defenzivní taktikou a hvězdami nabitý katalánský velkoklub se nedokázal prosadit.

Podívejte se na góly Realu Madrid:

Španělská fotbalová liga - 9. kolo:

Gijón - Granada 2:0 (6. Barral, 42. Castro), Santander - Espaňol Barcelona 0:1 (59. García), Málaga - Real Madrid 0:4 (23., 28. a 38. Ronaldo, 11. Higuaín), FC Barcelona - FC Sevilla 0:0.