reklama

VIDEO Rooneyho knockoutoval Bardsley u něj doma v kuchyni

Video boxerského souboje Wayne Rooney vs. Phil Bardsley
Britské ostrovy řeší průšvih fotbalové hvězdy Wayna Rooneyho, který si doma v obýváku zaboxoval s kamarádem Philem Bardsleym.

Manchester – Hloupý žert, který mohl skončit klidně i tragicky, nebo skutečný boxerský sparing dvou fotbalových kamarádů? Tak, či onak to kapitán anglické reprezentace i Manchesteru United Wayne Rooney přehnal.

O co jde? Devětadvacetiletý Rooney se pustil se svým kamarádem, vrstevníkem a bývalým spoluhráčem nyní hájícím barvy Stoke – Philem Bardsleym – do boxerského tréninku přímo v kuchyni svého domu. „Duel“ ale příliš nezvládl a po jednom háku Bardsleyho padl k zemi na znak.

Rooney si z celého incidentu udělal srandu

Oba muži situaci, ke které došlo už 22. února po vítězství United 2:1 nad Swansea, sice po uveřejnění v nedělním The Sun zlehčovali (stejně jako jejich manželky), šéfy svých klubů ale ani jeden příliš nepotěšili.

Důvod? Rooney při pádu jen o milimetry minul barovou stoličku u svého kulečníkového stolu. Celá zábava tak mohla skončit hodně vážným zraněním jednoho z nejlepších fotbalistů světa. Rooney se sice ukázal i v nedělním vítězném duelu nad Tottenhamem 3:0, ve kterém přispěl gólem, jako velký vtipálek, pohovoru u přísného manažera Louise van Gaala se ale nevyhne.

Kamarádi měli o Rooneyho chvíli strach

„Když dopadl na zem, každý o něj měl strach. Padl na zem jako pytel, zůstal ležet se zavřenýma očima, nehýbal se. Nikdo nevěděl, jestli se skutečně nepraštil do hlavy. I když se pak začali smát, všem bylo jasné, že to byla hloupost,“ řekl zdroj zmíněného bulvárního plátku.

Dlužno dodat, že Rooney je velkým fanouškem boxu. Ostatně u rodáka z Liverpoolu, který vyrůstal v drsných podmínkách místních doků, to není ani příliš překvapivé. Kamarád Rickyho Hattona, Anthonyho Crolly nebo Phila Smitha v minulosti sám přiznal, že se tomuto sportu aktivně věnoval do svých patnácti let, než byl postavený před rozhodnutí vybrat si fotbal, nebo rohování.

Video „sparingu“ s Bardsleym dokazuje, že se rozhodl správně. Jen toho rozumu by oba muži mohli mít na prahu třicítky trochu více.

reklama