reklama

VIDEO Rvačka jak na veselce. A navíc rekord v červených

Ve čtvrté anglické lize se porvaly Bradford a Crawley

Bradford - Prvotřídní pranicí, za kterou by se nemusela stydět lecjaká svatební hostina, se prezentovali v pondělním zápase čtvrté anglické ligy fotbalisté Bradfordu a Crawley.

V závěru utkání, které nakonec skončilo vítězstvím Crawley 2:1, totiž došlo na pěstní výměnu názorů mezi oběma týmy, jež skončila vyloučením hned pěti fotbalistů, čímž byl vyrovnán anglický rekord. Rozhodčí Ian Williamson si přitom pro některé hráče došel až do kabiny, aby jim udělil červenou kartu.

Čtěte také: VIDEO Nemotora Crouch? Možná dal gól sezony

"Věděli jsme, že Crawley se snaží soupeře během zápasu i po něm zastrašit, ale v takové chvíli se nesmíme nechat unést," komentoval včerejší rvačku trenér Bradfordu Phil Parkinson. "Vůbec nechápu, jak se něco takového mohlo stát. Podívám se na DVD a pokud zjistím, že se někteří naši hráči prali, budou platit tučné pokuty."

Podle trenéra Crawley Steve Evanse za vše můžou právě domácí, neboť jeden z jejich hráčů prý udeřil soupeře jako první. "Čtvrtý rozhodčí mi potvrdil, že jeden z Bradfordských někomu dal ránu. A pak se do sebe pustili všichni ti, kteří si šli původně podat ruce," tvrdí Evans. KKdyž se někdo neumí chovat tak jak by měl, pak dostane, co si zaslouží."

Celý incident už začala vyšetřovat anglická fotbalová asociace.

Další záběry z bitky mezi Bradfordem a Crawley

Youtube video Youtube video   Přehrajte zde

reklama