reklama

Video: S vidlemi na veverku. Manchester City potrápil v poháru nejen druholigový soupeř

Veverka na zápase Manchesteru City s Wolverhamptonem Youtube.com
Nejen druholigový Wolverhampton byl v úterý večer soupeřem Manchesteru City. Fotbalový klub si musel poradit i s nebojácnou veverkou, která se proháněla po Etihad Stadium a odmítala opustit trávník.

Manchester - Do zahájení utkání anglického Ligového poháru mezi Manchesterem City a Wolverhamptonem zbývalo pár minut, ale na trávníku Etihad Stadium už jeden zápas probíhal.

Domácí pořadatelé se pokoušeli vystrnadit z hrací plochy veverku, která ne a ne trávník opustit. Před svými naháněči, kteří se vyzbrojili i vidlemi, kličkovala se schopností nepolapitelného útočníka, nakonec však přece jen kapitulovala a uvolnila hřiště pro fotbalisty.

Svým nebojácným výkonem však zřejmě inspirovala fotbalisty druholigového Wolverhamptonu, kteří posléze skvěle vzdorovali domácím hvězdám. Lídr Premier League, který v devíti ligových kolech nastřílel 32 branek, jim nedokázal dát gól. Doplatit na to mohl v nastavení, kdy Enobakhare běžel sám na brankáře Manchesteru, ale Brava neprostřelil. Citizens následně zvládli rozstřel, když proměnili všechny čtyři penalty (poslední dal Sergio Agüero panenkovským dloubáčkem), zatímco Wolverhampton dvakrát selhal…

reklama