1. 12. 2016 9:43
Dvacetiletý útočník podruhé od letního příchodu ze Sparty dostal šanci v základní sestavě a stejně jako v říjnovém ligovém duelu na hřišti Juventusu Turín hned skóroval.
Podívejte se na góly Patrika Schicka v italském pohárovém duleu s Cagliari | Video: Sport

Janov – Fotbalový reprezentant Patrik Schick ve středu dal za Sampdorii poprvé dva góly v jednom zápase a pomohl k domácí výhře 3:0 nad Cagliari v Italském poháru. Janovský tým postoupil do lednového osmifinále, kde vyzve AS Řím.

Nejprve Schick v 71. minutě zvýšil po samostatném úniku na 2:0 a v poslední minutě se ještě prosadil střelou zblízka. Trojnásobný reprezentant si v Sampdorii vylepšil bilanci na tři soutěžní góly v deseti utkáních.

"Pro nás to byl dobrý zápas s výborným výsledkem, takže můžeme být šťastní. Hráli jsme dobře a hodně drželi míč. Soupeř měl občas taky šance a první půle byla trochu horší než ta druhá, ale myslím, že jsme měli zápas po kontrolou," řekl Schick v rozhovoru pro klubovou televizi.