VIDEO Show Ibrahimoviče: Dorážka, patička, dělovka, angličan

24. 10. 2013 0:05
Podívejte se na úžasné gólové představení švédského útočníka v Lize mistrů.
Podívejte se na všechny čtyři branky, kterými Zlatan Ibrahimovič znemožnil v Lize mistrů Anderlecht Brusel. | Video: youtube.com

Brusel - Úžasnou fotbalovou show jednoho muže viděli fotbaloví fanoušci v Bruselu. Místní Anderlecht musel skousnout drtivou porážku 0:5 od Paris St. Germain, přičemž čtyři branky hostujícího týmu vstřelil famózní Zlatan Ibrahimovič.

Švédská hvězda od začátku utkání zaměstnávala obranu belgického celku a během první půle sama rozhodla zápas.

Poprvé se sebevědomý Ibra prosadil v 17. minutě. Rychlým pohybem se uvolnil a naběhl na výborný přízemní centr Gregoryho van der Wiela z pravé strany. Dorážka z malého vápna pak logicky skončila v brance.

O pět minut později si oba fotbalisté spolupráci zopakovali a tentokrát Ibrahimovič zakončoval akci efektní a přesnou patičkou.

Ibrův majstrštyk: Neskutečná rána z dálky

To nejlepší z jeho strany ale přišlo deset minut před přestávkou. Zlatan napřáhl z dobrých třiadvaceti metrů a neskutečnou pumelicí trefil přesně šibenici domácí branky - 0:3.

Galapředstavení švédského útočníka pak přerušil po přestávce čtvrtým gólem jeho spoluhráč Edinson Cavani, jenže poslední slovo si vzal opět hrdina večera. Ibrahimovič se dostal k míči na pravé straně pokutového území a svou další parádní ránu odrazil od tyče do sítě.

Dvaatřicetiletý fotbalista už v Lize mistrů letos nasázel šest branek, v tabulce střelců je ale druhý o gól za Cristianem Ronaldem z Realu Madrid.