reklama

Video: Skandál v USA, Beckham se málem popral

David Beckham David Beckham autor: Reuters
Beckham neudržel během poločasu nervy

Los Angeles - Amerika má zase o čem mluvit. Skandální příběh, ve kterém si hlavní roli zahrál David Beckham, zase dostal anglického reprezentanta a tamní fotbal na přední stránky novin.

Během svého návratu na hřiště Los Angeles Galaxy totiž slavný záložník neudržel nervy a nebýt ochranky, napadl by fanouška.

Proč? Kvůli provokacím. Beckham se totiž podle očekávání nesetkal ve Spojených státech s vřelým přijetím. Vypískali ho.

Čtěte dále: Beckhamův (ne)slavný návrat. Fanoušci ho vypískali

"Dalo se to předpokládat," řekl po zápase čtyřiatřicetiletý fotbalista, který tušil, že návrat nebude snadný.

Kvůli reprezentaci se v zimě rozhodl dát sbohem spoluhráčům z Galaxy s tím, že stihne začátek Major League Soccer (tamní ligy). Jenže v březnu dál hrál za AC Milán a nakonec s italským velkoklubem dokončil jarní sezonu.

Obrazem: Hvězdný Beckham si zahrál proti AC Milán a byl vypískán Obrazem: Hvězdný Beckham si zahrál proti AC Milán a byl vypískán Prohlédněte zde

Do Ameriky se vrátil až teď a po prvním zápase v New Yorku se konečně představil v Kalifornii. Šlo o přátelský zápas právě proti AC Milán, a ačkoliv mělo jít o fotbalový svátek, mnozí fanoušci to tak nevzali.

Na vyprodaném stadionu, kam dorazilo sedmadvacet tisíc lidí, se objevilo hodně transparentů proti Beckhamovi, z nichž na jednom byl fotbalista označen za podvodníka.

A poté přišel o pauze incident, na který se asi hned nezapomene. "Chtěl jsem si s jedním fanouškem potřást rukou, ale on nechtěl," řekl k tomu Beckham a poznamenal, že většina diváků byla slušná.

"Litujeme toho, co se stalo. Ačkoliv chceme, aby se fanoušci mohli k čemukoliv vyjadřovat, měli by tak činit vhodným způsobem," uvedl trenér Bruce Arena v oficiálním prohlášení.

Podívejte se, co se stalo:

reklama