VIDEO Sudí byl po duelu s Realem trefen hráčem Granady

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
6. 5. 2012 13:30
Dani Benítez trefil sudího plastovou láhví

Granada - Ještě v poslední desetiminutovce zápasu 37. kola proti již jistému vítězi španělské ligy Realu Madrid vedli fotbalisté Granady 1:0, nakonec však prohráli 1:2, a svou frustraci si proto vybili na čtveřici sudích.

Hned několik hráčů Granady se po závěrečném hvizdu začalo sápat na rozhodčí. Dani Benítez pak při nastalé vřavě trefil do obličeje plastovou láhví jednoho z nich. Od rozhodčích odvrátil rozvášněné hráče až zásah policie.

Hlavní sudí ještě před tím stihl za protesty vyloučit dva hráče - záložníka Moisése a Douglase Sequeiry.

Messi nasázel Espaňolu čtyři góly. Už jich dal padesát

Klub z Andalusie přitom vedl už od páté minuty zásluhou argentinského útočníka Franka Jary. V 81. minutě však z penalty vyrovnal Cristiano Ronaldo a v poslední minutě nastavení si vlastní gól vstřelil David Cortés.

Výhra by přitom znamenala jistotu záchrany, i získaný velkou šanci na udržení v soutěži. Takhle však nováček soutěže, za nějž by měl od nového roku hrát reprezentační obránce Daniel Pudil, však musí o záchranu bojovat v přímém souboji na hřišti dalšího nováčka - madridského Raya Vallecano.