VIDEO Tak dlouho čekal s výhozem, až ho soupeř obral

5. 8. 2011 10:00
Podívejte se na video z inkriminované situace
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Reuters

Ósaka - Hodně nešťastnou chvíli si prožil v nedělním zápase japonské fotbalové ligy mezi Cerezem Ósaka a Kašimou Antlers korejský brankář domácího týmu Jin-Hyeon Kim.

Ve 38. minutě, za stavu 1:0 pro Cerezo, si sebral ze vzduchu vysoký míč a čekal, komu ho nahraje. Jenže si nevšiml, že za jeho zády čeká na příležitost ho obrat o míč útočník soupeře Juzo Taširo.

A to se také stalo. Kim se míč rozhodl rozehrát nohou, proto si jej položil na zem. Toho využil Taširo, udělal Kimovi kličku a střelou do prázdné brány vyrovnal.

Barcelonu v přípravě zostudil mexický Chivas
VIDEO Kanonáda a parádičky. Real v přípravě znovu zářil
VIDEO Nejlepší zákrok roku. Fotbalistu sestřelil vítr

Tašira gól povzbudil k tomu, že ještě do poločasu překonal zdrceného Kima podruhé. Kašima nakonec v důležitém boji o záchranu vyhrála 3:1, díky čemuž svého soupeře o bod přeskočila.