VIDEO Terryho blikanec: Nejsem takový, omlouvám se

25. 4. 2012 7:35
Chelsea bude ve finále postrádat jeho a další tři opory

Praha - Fotbalisté Chelsea hráli více než poločas odvety semifinále Ligy mistrů proti Barceloně o desíti. Nevídaným zkratem totiž svůj tým oslabil kapitán John Terry.

Velezkušený obránce si při bránění Alexise Sáncheze počínal hodně nešetrně, když útočníka domácích nepochopitelně nakopnul kolenem do zad.

Zápas Barcelona - Chelsea sledujeme ŽIVĚ

Hlavnímu sudímu Cakirovi incident neunikl a Terryho správně vyloučil.

Londýňané si na Nou Camp přivezli výhru 1:0 a po remíze 2:2 se radují z postupu. Mohla za to i neproměněná penalta Messiho zkraje druhého poločasu.

Na Messiho selhání se podívejte ZDE (článek pokračuje pod videem):

Jenže ve finále budou Blues výrazně oslabení. Kromě Terryho totiž karetní trest vyřadil ze hry také Ivanoviče, Ramirese a Meirelese.

Zlomený Terry: Nejsem takový, všichni to vědí

Terry i přes poměrně prokazatelné záběry odmítl, že by barcelonského útočníka fauloval úmyslně. "Takový nejsem, přece to všichni vědí. Je fakt, že na záznamu to nevypadalo dobře. V tu chvíli jsem byl zmatený," vysvětloval hodně nepřesvědčivě svůj blikanec londýnský kapitán.

"Omlouvám se fanouškům i týmu. Nechal jsem spoluhráče v těžké pozici," řekl Terry pro BBC.

Spoluhráči se za svého vůdce jednoznačně postavili. Stejně tak trenér úspěšného týmu Roberto di Matteo. "Na Johna se nezlobím. Všichni jsme lidé a děláme chyby. On je stále fantastickým vůdcem," poznamenal kouč.