reklama

VIDEO Trenér vzal telefon novináři. ´Večer máš zaracha´

Podívjete se na záběry z tiskové konference Celticu Glasgow, kterou narušil telefonát manželky jednoho z novinářů. Sport
Podívjete se na záběry z tiskové konference Celticu Glasgow, kterou narušil telefonát manželky jednoho z novinářů.

Glasgow - Fotbal sice bere většina fanoušků i hráčů smrtelně vážně, ovšem sem tam se i v tomto prostředí najde místo pro humor.

Jedním z takových případů byla tisková konference trenéra Celticu Glasgow Neila Lennona po víkendovém utkání s Hearts ve skotské lize (4:1).

Během setkání s novináři totiž začal zvonit před trenérem Celticu jeden z telefonů, které žurnalisté používají na nahrávání výroků.

Lennon se nijak nerozpakoval a mobil zvedl, nicméně žena na druhém konci telefonu po krátkém hovoru zavěsila. V tu chvíli se ukázalo, že jde o manželku jednoho z novinářů jménem Sharon. 

A protože telefon o chvilku později začal zvonit znovu, Lennon jej vzal podruhé a rovnou se zeptal: "Dobrý den Sharon, mohla byste prosím přestat rušit moji tiskovou konferenci?"

Na to dáma hovor opět ukončila a kouč poťouchle prohlásil směrem k žurnalistovi: "Tak, a dneska večer tě nikam nepustí."

reklama