reklama

VIDEO Zlatana naštval novinář: Rozumíš fotbalu líp než já?

Video: Zlatan Ibrahimovič a jeho nepříjemný rozhovor www.youtube.com
Podívejte se na nejnovější eskapáda kontroverzního švédského kanonýra Zlatana Ibrahimoviče.

Praha - Takovou otázku si francouzský žurnalista příště nejspíš rozmyslí. Po utkání Paris St. Germain proti Rennes, které domácí favorit ovládl nejtěsnějším poměrem 1:0, se totiž rozhodl zeptat pařížské megahvězdy Zlatana Ibrahimoviče na jeho vztah s ofenzivním kolegou Edinsonem Cavanim.

Švédský útočník byl v poměrně dobrém rozmaru, ihned po položení otázky mu ovšem úsměv z tváře nenávratně zmizel. "Spousta lidí nyní řeší váš vztah s Cavanim," zeptal se novinář. "Spousta lidí nebo ty?" opáčil Zlatan.

Poté svůj proti-dotaz ještě jednou zopakoval a nebohý reportér byl v koncích. Tuhle bitvu argumentů nemohl vyhrát. "Asi o tom víš víc než já," pokračoval Ibrahimovič, nedbaje omluvného "ne" z úst novináře.

"Já jen čekám na vaši reakci," zkusil se chytit stébla. "Ale pořád o tom mluvíš. Jak to víš? Rozumíš snad fotbalu lépe, než já?" položil řečnickou otázku švédský ostrostřelec.

"Ne," odpověděl žurnalista. "Tak proč mluvíš?" definitivně Zlatan umlčel svého momentálního nepřítele. Na závěr se ještě novináře zeptal, jestli je kameraman nebo reportér, když drží v ruce kameru.

"Jsem novinář, ale můj šéf mi řekl...," snažil se vysvětlovat, než ho Ibrahimovič přerušil závěrečnou větou bizarního rozhovoru. "Nízký rozpočet, co?" - "Ano", odpověděl novinář a bylo po interview.

reklama