Villarreal se na Spartu naladil výhrou v Eibaru

3. 4. 2016 21:07
Villarreal
Villarreal | Foto: Reuters

Madrid - Soupeř pražské Sparty ve čtvrtfinále Evropské ligy Villarreal otočil zápas 31. kola španělské fotbalové ligy a v Eibaru zvítězil 2:1. V tabulce je čtvrtý se ztrátou 12 bodů na třetí Real Madrid a náskokem osmi bodů před Vigem.

Villarrealu se v poslední době příliš nedařilo, z předchozích čtyř utkání získal jen dva body a dobře nezačal ani dnes. V 22. minutě tečovanou střelou otevřel skóre obránce Eibaru Capa.

Ještě do přestávky ale hosté srovnali, když Suárezovu střelu gólman Riesgo vyrazil pouze k Adriánovi a ten zakončil do odkryté branky. Obrat dokonal pět minut po přestávce pátým zásahem v sezoně Soldado a zařídil Villarrealu první výhru na hřišti soupeře od 3. ledna.

Villarreal nastoupil v sestavě Areola - Rukavina, Bailly, Ruíz, Marín - Castillejo (69. Trigueros), Pina, Bruno, Suárez - Adrián (66. Bakambu), Soldado (82. Baptistao). První zápas čtvrtfinále Evropské ligy se Spartou odehraje ve čtvrtek 7. dubna doma.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

Zdroj: Sport

Španělská fotbalová liga - 31. kolo:

Bilbao - Granada 1:1 (28. Lekue Martínez - 77. Peňaranda), Málaga - Espaňol Barcelona 1:1 (45. Čop z pen. - 11. Diop), Eibar - Villarreal 1:2 (22. Capa - 35. Adrián, 50. Soldado), FC Sevilla - San Sebastian 1:2 (51. Gameiro z pen. - 2. Bergara, 34. vlastní Krychowiak).