reklama

Vošahlík míří na hostování do Slavie, Sparta pustí Zemana

Jan Vošahlík při derby proti mistrovskému Liberci. Jan Vošahlík při derby proti mistrovskému Liberci. autor: Eduard Erben
Jablonec pouští Vošahlíka na roční hostování, zřejmě tedy udrží v kádru Davida Lafatu.

Praha - Fotbalová Slavia získala další posilu. Na roční hostování přichází z Jablonce ofenzivní záložník či útočník Jan Vošahlík. Kluby se na transferu dohodly během pondělí.

Definitivně tak zřejmě padla možnost, že by z Jablonce odešel nejlepší ligový střelec a reprezentant David Lafata, o něhož se zajímala pražská Sparta i některé zahraniční celky. Severočeský klub už dříve avizoval, že oba hráče neuvolní.

Vošahlík by měl nahradit Zbyňka Pospěcha

Slavia útočníka nutně potřebovala, protože nový trenér Petr Rada v týmu nechtěl nejlepšího klubového střelce minulé sezony, problémového Zbyňka Pospěcha.

Jablonec však Vošahlíka odmítl prodat, protože ho i přes přibrždění slibné kariéry považuje za perspektivního fotbalistu. Hostování by mělo nadějného hráče oživit.

Sparta pustí Zemana, zájem má řecká Soluň

Naopak Sparta se v současné době zbavuje přebytečných hráčů. Po Martinu Juharovi, který odešel právě do Slavie, zřejmě opustí kádr vicemistra ligy další levý záložník. O třiadvacetiletého Martina Zemana má zájem PAOK Soluň a Sparta dala fotbalistovi souhlas odjet na testy.

reklama