Vydra a spol ztratili proti Crystal Palace dvougólové vedení

8. 2. 2013 23:00
Fotbalisté Watfordu neudrželi v 31. kole druhé anglické ligy dvoubrankové vedení a remizovali s Crystalem Palace 2:2.
Matěj Vydra se tentokrát v dresu Watfordu gólově neprosadil (ilustrační foto).
Matěj Vydra se tentokrát v dresu Watfordu gólově neprosadil (ilustrační foto). | Foto: CPA - Eduard Erben

Londýn - Fotbalisté Watfordu s českým útočníkem Matějem Vydrou a záložníkem Danielem Pudilem v sestavě neudrželi v 31. kole druhé anglické ligy dvoubrankové vedení a remizovali s Crystalem Palace 2:2.

Tým italského kouče Gianfranka Zoly tak promarnil možnost posunout se na druhé místo tabulky, které zaručuje přímý postup do Premier League.

Vydra nastoupil v základní sestavě, dvacátou branku v sezoně však nepřidal.

Vydra střídal a Palace pak udeřili

Ze hřiště český střelec, který ve středu nastoupil za reprezentaci v přípravě v Turecku a do Anglie přicestoval soukromým tryskáčem majitele klubu, odešel v 65. minutě za stavu 2:0 pro domácí.

Crystalu Palace se podařilo snížit vzápětí a o další čtyři minuty později bylo vyrovnáno, když na branku Petera Ramageho v 70. minutě navázal Kevin Phillips.

Watfordu po remíze patří s 53 body třetí příčka a za druhým Leicesterem zaostává o skóre. Na vedoucí Cardiff ztrácí Vydrův celek deset bodů.

1. Cardiff 29 20 3 6 51:30 63
2. Leicester 29 16 5 8 51:24 53
3. Watford 31 16 5 10 60:42 53
4. Hull 29 16 5 8 40:31 53
5. Crystal Palace 31 14 10 7 54:39 52
6. Middlesbrough 29 15 2 12 47:43 47
7. Burnley 30 12 7 11 46:44 43
8. Brighton 29 10 12 7 41:33 42