Vydra dal další dva góly. Jeho Watford útočí na druhé místo

19. 1. 2013 19:00
Vydra se dvakrát mezi střelce zapsal ve čtyřech z posledních pěti zápasů, celkem dal v soutěži šestnáct branek.
Díky dalším dvěma gólům Matěje Vydry už Watford ztrácí jen čtyři body na druhé místo | Foto: watfordfc.com

Londýn - Matěj Vydra si ve druhé anglické lize dál drží výtečnou střeleckou formu.

Dvacetiletý útočník dnes pomohl Watfordu k domácí výhře 4:0 nad Huddersfieldem dvěma góly, navíc po faulu na něj se kopala penalta.

Dvakrát mezi střelce se Vydra zapsal ve čtyřech z posledních pěti zápasů, celkem dal v soutěži šestnáct branek.

Watford ztrácí 4 body na druhé místo

Po Deeneyho penaltě z nastavení prvního poločasu Vydra, hostující ve Watfordu z Udine, zvýšil v 57. minutě na 2:0 střelou na zadní tyč.

Čtvrt hodiny před koncem pak nezaváhal tváří v tváří brankáři a přidal třetí gól. V závěru ještě dokonal debakl Huddersfieldu Battocchio.

Vítězný tým, za který tentokrát nenastoupil další Čech Daniel Pudil, zůstává po 27 odehraných zápasech na šestém místě tabulky znamenajícím účast v play off o postup do elitní Premier League.

Na druhé místo však má ztrátu už jen čtyř bodů a má navíc dohrávku k dobru.

Výsledky 28. kola:

Watford - Huddersfield 4:0 (dva góly Vydra), Derby - Nottingham 1:1, Birmingham - Brighton 2:2, Crystal Palace - Bolton 0:0, Ipswich - Barnsley 1:1, Leeds - Bristol 1:0, Millwall - Burnley 0:2, Peterborough - Hull 1:1, Sheffield Wednesday - Wolverhampton 0:0, Blackburn - Charlton 1:2,

18:20 Blackpool - Cardiff.

1. Cardiff 27 18 3 6 48:29 57
2. Leicester 28 15 5 8 49:23 50
3. Hull 28 15 5 8 39:31 50
4. Crystal Palace 28 13 9 6 50:35 48
5. Middlesbrough 28 15 2 11 47:39 47
6. Watford 27 14 4 9 53:37 46
7. Burnley 28 12 6 10 43:40 42