Vydra dal za podruhé za sebou dva góly, Watford dál stoupá

29. 12. 2012 20:45
Matěj Vydra dal ve druhé anglické lize ve druhém utkání za sebou dva góly.
Matěj Vydra opět pomohl k výhře Watfordu dvěma góly
Matěj Vydra opět pomohl k výhře Watfordu dvěma góly | Foto: CPA - Eduard Erben

Brighton - Matěj Vydra dal ve druhé anglické lize ve druhém utkání za sebou dva góly.

V sobotním zápase 25. kola na hřišti Brightonu se dvacetiletý fotbalista trefil dvakrát v rozmezí necelých dvou minut a Watfordu pomohl k výhře 3:1.

Vydra poprvé skóroval v 68. minutě, kdy poslal hostující celek do vedení 2:1. Vzápětí reprezentační útočník přidal druhý zásah a celkem v soutěži zaznamenal už dvanáct branek.

Watfordu, za který odehrál celý zápas další český hráč Daniel Pudil, patří se 40 body šestá příčka v tabulce.

Tým italského trenéra Gianfranka Zoly má navíc oproti nejbližším konkurentům jeden zápas k dobru.

Huddersfield - Sheffield Wednesday 0:0, Hull - Leeds 2:0, Barnsley - Blackburn 1:3, Bolton - Birmingham 3:1, Bristol - Peterborough 4:2, Burnley - Leicester 0:1, Cardiff - Millwall 1:0, Charlton - Derby 1:1, Middlesbrough - Blackpool 4:2, Nottingham - Crystal Palace 2:2, Wolverhampton - Ipswich 0:2, Brighton - Watford 1:3 (za hosty dva góly Vydra).

1. Cardiff 25 17 2 6 47:29 53
2. Hull 25 15 3 7 37:27 48
3. Middlesbrough 25 15 2 8 45:33 47
4. Crystal Palace 25 12 8 5 47:33 44
5. Leicester 25 12 5 8 38:22 41
6. Watford 24 12 4 8 44:32 40
7. Nottingham 25 9 10 6 36:32 37
8. Millwall 25 10 7 8 37:34 37