VIDEO Vydra opět skóroval, Watford nadále bojuje o postup

11. 4. 2015 19:39
Matěj Vydra pomohl gólem k výhře Watfordu v 42. kole druhé anglické fotbalové ligy 2:0 na hřišti Millwallu.
Podívejte se na gól Matěje Vydry | Video: Sport

Londýn - Matěj Vydra pomohl gólem k výhře Watfordu v 42. kole druhé anglické fotbalové ligy 2:0 na hřišti Millwallu. Český útočník v 26. minutě otevřel skóre čtrnáctým gólem v sezoně. Domácí vyrovnat nedokázali, naopak Watford přidal v druhé půli ještě jeden zásah.

Daniel Pudil zůstal na lavičce Watfordu. Naopak celý zápas odehrál v dresu Middlesbrough Tomáš Kalas a pomohl týmu k výhře 2:0 nad Rotherhamem.

Čelo tabulky je čtyři kola před koncem nesmírně vyrovnané. První Bournemouth dělí od čtvrtého Middlesbrough jen dva body. Watford je třetí, druhé místo patří Norwichi. Do Premier League jdou přímo první dva celky, další čtyři si o třetí postupové místo zahrají v baráži.