Vydra pomohl Watfordu dvěma góly otočit zápas s Leedsem

28. 2. 2015 19:22
Matěj Vydra v dresu Albionu
Matěj Vydra v dresu Albionu | Foto: Facebook

Londýn - Český útočník Watfordu Matěj Vydra vstřelil v zápase druhé anglické fotbalové ligy v Leedsu dva góly, další připravil a výrazně pomohl k vítězství 3:2. "Sršni" po 34. kole soutěže poskočili na třetí místo tabulky.

Watford přitom nezvládl úvod utkání a už po dvaceti minutách prohrával 0:2 po brankách Sharpa a Austina. Hosté vstřelili kontaktní gól před pauzou, Vydra k němu vybídl svého ofenzivního partnera Deeneyho.

Ve druhé půli se dvaadvacetiletý reprezentační útočník sám pasoval do role střelce. V 56. minutě nejprve Vydra vyrovnal a devět minut před koncem otočil skóre jubilejním desátým zásahem v této druholigové sezoně.

Anglická druhá fotbalová liga - 34. kolo:

Birmingham - Brentford 1:0, Blackpool - Wigan 1:3, Bolton - Brighton 1:0, Bournemouth - Blackburn 0:0, Cardiff - Wolverhampton 0:1, Charlton - Huddersfield 3:0, Fulham - Derby 2:0, Leeds - Watford 2:3 (za hosty Vydra 2 góly), Reading - Nottingham 0:3, Rotherham - Millwall 2:1, Sheffield Wednesday - Middlesbrough 2:0.