reklama

Vydra se upsal West Bromwichi, bude hrát s Anelkou

Český útočník se tak k národnímu týmu připojí se zpožděním Český útočník se tak k národnímu týmu připojí se zpožděním autor: CPA - Eduard Erben
Český reprezentační útočník Matěj Vydra bude hrát za anglický West Bromwiche.

Praha - Přeci jen si Matěj Vydra zahraje Premier League. Podle slov kouče Michala Bílka v pondělí odpoledne podepsal český fotbalový reprezentant  smlouvu na roční hostování s anglickým West Bromwichem, a nebude tak působit v italském Udinese.

"Matěj tam dnes podepisuje smlouvu, a tak se k týmu připojí až večer," prozradil Bílek novinářům na pondělním reprezentačním srazu před přátelským utkáním s Maďarskem.

Už v pondělí dopoledne se objevila na britských serverech, informace, že jednadvacetiletý útočník podepíše smlouvu s Albionem, za který hraje třeba Nicolas Anelka, někdy v následujících hodinách.

"Vydra v neděli úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku a v pondělí pravděpodobně dojde k definitivní dohodě," napsal Birmingham Mail.

Trenér Bílek zatím nechtěl komentovat, jak dobrý krok to od mladého hráče je. "To se ukáže až v následujících týdnech. Nepřichází tam asi v nejlepší čas, protože s týmem neabsolvoval přípravu. Na druhou stranu Matěj do Anglie moc chtěl, takže si splnil sen," komentoval situaci trenér národního týmu.

Vydra se v loňském ročníku stal nejlepším hráčem druhé anglické ligy. Za Watford nastřílel 22 branek.

reklama