reklama

Vyprodáno! Pražská S požene v derby vpřed bezmála 18 tisíc fanoušků

Fanoušci Slavie při posledním derby Fanoušci Slavie při posledním derby autor: Milan Kammermayer
Pražský Eden v neděli hostí fotbalové derby pražských S. Poslední volné vstupenky byly dnes vyprodány. Oba týmy by tak ve šlágru kola mělo hnát vpřed necelých 18 tisíc diváků.

Praha - Derby mezi fotbalisty Slavie a Sparty je už týden před zápasem vyprodané. Oba pražské celky dnes prodaly poslední volné vstupenky na nedělní utkání 8. kola, které se bude hrát od 15:00 v Edenu.

Z bezpečnostních důvodů byla kapacita slávistického stadionu snížena na necelých 18 tisíc míst. Z toho Sparta pro své fanoušky dostala 1982 lístků a dnes zmizela poslední stovka. Také Slavia prodala zbylé volné vstupenky a krátce po 14:00 hlásila vyprodáno. Na pokladnách tak už žádné vstupenky k sehnání nebudou. Fanoušci mají poslední šanci prostřednictvím internetu, protože o půlnoci z pondělí na úterý a z úterý na středu budou v síti Ticketportal uvolněny propadlé rezervace.

Na Slavii by tak mohla být nejvyšší návštěva od roku 2009, kdy derby sledovalo 19.370 diváků. Od té doby bylo maximem 16.661. Od roku 2006 nikdy neklesla návštěva na derby pod 15 tisíc fanoušků.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

reklama