reklama

Výstřední Balotelli má nového mazlíčka, prasátko Super

Mario Balotelli a jeho nový mazlíček, prasátko Super Mario Balotelli a jeho nový mazlíček, prasátko Super autor: Aktuálně.cz
Italský fotbalista Mario Balotelli na sebe opět upozornil, tentokrát však v dobrém světle.

Milán - Italský fotbalista Mario Balotelli na sebe opět upozornil, tentokrát však v dobrém světle. Útočník AC Milán se totiž na internetu pochlubil novým zvířecím mazlíčkem - prasátkem, které pojmenoval Super.

"Moje malé prasátko konečně dorazilo," napsal bývalý hráč Interu Milán a Manchesteru City na sociální síti Twitter, kde připojil i fotku. "Jsou jí jen dva měsíce, je to ona, ale i tak jsem ji pojmenoval Super," přidal dvaadvacetiletý Balotelli v narážce na přezdívku Super Mario, kterou dostal během působení v Anglii.

Kromě prasete má Balotelli také psa Luckyho. Před dvěma lety po triumfu v Anglickém poháru se dokonce odmítl zúčastnit slavnostní jízdy městem, dokud mu nedovolí vzít psíka sebou.

Během loňského úspěšného mistrovství Evropy, kde vybojovali Italové i díky gólovému apetitu Balotelliho stříbrné medaile, se mu pro změnu po něm tak stýskalo, že mu přátelé museli pravidelně posílat videa s Luckym.

reklama