reklama

Wales, golf a pak až Madrid. Bale slavil postup na Euro s podivnou vlajkou

Gareth Bale opět přiložil polínko pod oheň sporů s Realem Madrid. Welšský fotbalista po kvalifikačním zápase s Maďarskem (2:0) slavil s vlajkou národního týmu, na které bylo napsáno "Wales, golf, Madrid. V tomto pořadí."

Pokřik s tímto heslem před časem začali zpívat fanoušci Walesu, a i když hvězdný křídelník Madridu v nedávném interview prohlásil, že mu přijde vtipný, takto se za něj veřejně postavil poprvé. 

Je přitom veřejným tajemstvím, že Gareth Bale není v Madridu příliš oblíbený a dá se čekat, že podobný seznam priorit, v němž je Madrid až za golfem, asi ve španělské metropoli nebudou vnímat jako příliš povedený žert. 

Nespokojenost s Baleovým přístupem v minulosti už několikrát projevil i současný trenér Realu Zinédine Zidane, ovšem navzdory očekáváním Bale v létě z Bílého baletu neodešel. 

Bale v nové sezoně i kvůli zranění lýtka odehrál jen šest ligových zápasů, v nichž vstřelil dva góly na další dva nahrál. Také v kvalifikačním cyklu, který pro Wales díky výhře nad Maďarskem skončil přímým postupem na Euro, vstřelil dvě branky. 

S Madridem má dnes třicetiletý záložník smlouvu až do léta 2022. 

reklama