reklama

Wenger prý Čecha do Arsenalu přivést nechce

Petr Čech. Petr Čech. autor: Reuters
Arséne Wenger na tiskové konferenci Arsenalu odmítl spekulace, že by se měl Petr Čech z Chelsea přesunout do týmu Gunners.

Londýn - Za naprosto liché označil trenér fotbalového Arsenalu Arséne Wenger spekulace, podle kterých by se měl brankář Petr Čech z Chelsea přesunout v zimním přestupním období do týmu Gunners.

Informaci přinesl fotbalový server Goal.com, podle nějž francouzský trenér na tiskové konferenci přestup "zcela zamítl".

Petr Čech by rád změnil angažmá po desetiletém působení v Chelsea, neboť od léta dostává ve většině zápasů Premier League i pohárů přednost Belgičan Thibaut Courtois.

Kromě Arsenalu byl český reprezentační brankář spojován s Paris St. Germain, Realem Madrid či Besiktasem Istanbul, který má s Chelsea smlouvu o partnerství (více zde).

Trenér národního týmu Pavel Vrba přitom ve středu uvedl, že český brankář už má s koučem Chelsea José Mourinhem dohodu, jak budou postupovat, aby si více zahrál a byl lépe připraven na Euro 2016.

"U Petra už schůzka byla, vznikla nějaká dohoda a uvidíme, jestli bude naplněna ze strany manažerů klubu," uvedl Vrba pro Reuters (čtěte zde).

reklama