West Bromwich vydřel bod s Evertonem, Vydra šel po půli dolů

20. 1. 2014 23:23
Matěj Vydra z West Bromwiche v souboji s Colemanem, hráčem Evertonu.
Matěj Vydra z West Bromwiche v souboji s Colemanem, hráčem Evertonu. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté West Bromwiche v prvním utkání pod vedením španělského kouče Pepeho Mela remizovali v anglické lize s Evertonem 1:1.

Bod v souboji s favorizovaným liverpoolským celkem zajistil domácím v 75. minutě hlavičkou obránce Diego Lugano. Útočník Matěj Vydra odehrál za West Bromwich první poločas.

Everton poslal do vedení na konci první půle Kevin Mirallas. Liverpoolský tým však těsný náskok neudržel a nepovedlo se mu vrátit po 22. kole na čtvrté místo. V tabulce je Everton šestý. West Bromwichi, který vyhrál jediné z posledních dvanácti utkání, patří třináctá příčka.

Albion má nejvíc remíz v Premier League (10), Everton je v této statistice hned za ním (9).