reklama

Zachrání Baroš sebe i Palermo v italské lize?

Bude se takto Milan Baroš od ledna radovat z branek v dresu Palerma? Bude se takto Milan Baroš od ledna radovat z branek v dresu Palerma? autor: Eduard Erben
O útočníka Milana Baroše se podle tureckých a italských médií začalo zajímat Palermo.

Istanbul - O útočníka Milana Baroše se podle tureckých a italských médií začalo zajímat Palermo. Bývalý český fotbalový reprezentant má ještě na půl roku smlouvu s Galatasarayem Istanbul, kde s ním však nepočítají a v této sezoně si ještě nezahrál.

Palermo je v italské lize předposlední a potřebuje posílit ofenzivu, neboť s 16 góly z 19 zápasů má nejhorší útok v soutěži. Dalšími adepty vedle Baroše mají být bývalý útočník Manchesteru City Rolando Bianchi z FC Turín a rumunský reprezentant Ciprian Marica ze Schalke 04.

Sestup by byl pro Palermo katastrofou

"Máme teď černé a smolné období. Moje zkušenosti mi říkají, že to někdy může dopadnou špatně a sestup by pro nás znamenal finanční katastrofu," uvedl prezident Palerma Maurizio Zamparini. Klub vyhrál v lize jen třikrát, z posledních pěti zápasů vytěžil pouze bod.

"Moc nakupovat nebudeme, protože máme dobrý tým. Jen tomu musíme věřit," dodal. Jednatřicetiletý Baroš měl nabídky na přestup už loni v létě, kdy je ale odmítl.

Bývalý nejlepší kanonýr turecké ligy pobírá v Galatasarayi lukrativní plat 2,8 milionu eur ročně. V prosinci turecká média psala, že druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace má namířeno do katarského Al Saddu, kde od léta působí slavný španělský kanonýr Raúl.

reklama