reklama

Žádný přesun. Nejlepší hráč MS Forlán zůstává v Madridu

Diego Forlán má za sebou skvělou sezonu Diego Forlán má za sebou skvělou sezonu autor: Reuters
Forlána prodat nechceme, říká prezident Atletica Madrid

Madrid - Nejlepší hráč uplynulého mistrovství světa, uruguayský útočník Diego Forlán by měl i v další sezoně zůstat hráčem Atletica Madrid.

Vedení španělského týmu vyvrátilio spekulace, že by chtělo svou útočnou hvězdu před startem nového ročníku prodat.

Čtěte také: Ani Villa, ani Sneijder. Nejlepším hráčem MS je Forlán

"Neprodáme ho. Chceme aby v našem týmu pokračoval a i on tu chce zůstat,"uvedl na stránkách Eurosportu prezident klubu Enrique Carezo.

Obrazem: Souboj o bronz vyhráli Němci. Jak věštila chobotnice Obrazem: Souboj o bronz vyhráli Němci. Jak věštila chobotnice Prohlédněte zde

Forlán má za sebou skvělou sezonu. Vyhrál s Atleticem Evropskou ligu, ve finale nově vzniklé soutěže se navíc podílel dvěma brankami na vítězství nad Fulhamem 2:1 a svou formu pak prezentoval i v Jižní Africe, kde díky jeho pěti brankám Uruguay dlouho bojovala o překvapivý cenný kov.

I když pak jihomerický celek skončil čtvrý, patřil za největší překvapení, a Forlán pak dostal i ocenění pro nejlepšího hráče turnaje.

Světová média proto spekulovala, že by Forlán měl odejít do Juventusu Turín. Italský celek buduje po neúspěšném ročníku nový tým a snažil se v uplynulých týdnech získat do svých řad i Edina Džeka. Marně. A zdá se, že neuspěje ani s Forlánem. 

"Od Juventusu nepřišla žádná nabídka, nikdo nás ani nekontaktoval," dodal Carezo.


reklama