Barák se poprvé trefil za Veronu. Jeho dva góly pomohly zdolat Benevento

2. 11. 2020 22:43
Antonín Barák poprvé skóroval v dresu Verony a dvěma góly zařídil Hellasu v 6. kole italské fotbalové ligy vítězství 3:1 nad nováčkem z Beneventa.
Antonín Barák (Hellas Verona)
Antonín Barák (Hellas Verona) | Foto: ČTK

Pětadvacetiletý český záložník se nejprve prosadil v 17. minutě, kdy z malého vápna poslal do sítě přízemní centr Mattii Zaccagniho, v druhém poločase pak na vyrovnání hostů záhy odpověděl střelou vnějším nártem do horního rohu branky.

Třetí gól domácího celku přidal v 77. minutě Darko Lazovič, to už soupeř hrál v oslabení. Verona má na kontě jen jednu porážku a tříbodový zisk ji posunul na sedmé místo. Benevento prohrálo potřetí za sebou a je čtrnácté.

Bývalý slávista Barák v Serii A naposledy skóroval na počátku srpna. V závěrečném kole minulého ročníku se trefil v dresu Lecce, ani jeho gól ale týmu nepomohl k záchraně.

Český reprezentant posléze zamířil z Udine na další hostování, tentokrát do Verony.