reklama

Ani tři miliardy nestačí. Liverpool opět odmítl nabídku Barcelony za Coutinha

Philippe Coutinho z Liverpoolu slaví gól v síti Swansea City. Philippe Coutinho z Liverpoolu slaví gól v síti Swansea City. autor: Reuters
Fotbalový Liverpool opět potvrdil Barceloně, že svého hráče Coutinha neprodá, když odmítl nabídku za 125 milionů eur.

Liverpool - Fotbalový Liverpool odmítl již třetí nabídku Barcelony na přestup Philippea Coutinha. Pětadvacetiletého brazilského záložníka nepustí do katalánského klubu ani za 125 milionů eur (3,26 miliardy korun), což by byla druhá nejvyšší přestupová částka v historii fotbalu.

Barcelona má chuť utrácet. Lační po Coutinhovi z Liverpoolu, má připravené tři miliardy Barcelona má chuť utrácet. Lační po Coutinhovi z Liverpoolu, má připravené tři miliardy Čtěte zde

Více zaplatil jen Paris St. Germain za jiného brazilského hráče Neymara, který odešel na začátku srpna z Barcelony za 222 milionů eur. Coutinha si zástupci španělského velkoklubu vyhlédli jako náhradu, ale opět nepochodili. Trenér Jürgen Klopp v minulých dnech prohlásil, že Coutinho není na prodej za žádnou částku.

V nové sezoně zatím Brazilec za Liverpool nenastoupil kvůli zranění zad a zmešká i sobotní utkání proti Crystalu Palace.

Coutinho přišel na Anfield před čtyřmi lety z Interu Milán za 8,5 milionu liber (asi 246 milionů korun) a vypracoval se v jednu z hvězd anglické ligy. Na začátku roku prodloužil s Liverpoolem smlouvu do roku 2022. Jeho kontrakt neobsahuje žádnou výstupní klauzuli.

reklama