reklama

Aubameyang půjde znovu na kobereček. Zase slavil v masce

Pierre-Emerick Aubameyang si touhle maskou zadělal na problémy Pierre-Emerick Aubameyang si touhle maskou zadělal na problémy autor: Reuters
Pierre-Emerick Aubameyang opět propagoval svého osobního sponzora místo týmového. A v Borussii jej kvůli tomu čeká pohovor se šéfy.

Gelsenkirchen - Útočník Dortmundu Pierre-Emerick Aubameyang oslavil svůj gól v bundesligovém derby na hřišti Schalke, jež skončilo 1:1, v masce superhrdiny. Provokoval tím nejen domácí fanoušky, ale i svého zaměstnavatele, neboť maska byla součástí reklamní kampaně společnosti Nike. Sponzorem Borussie je oproti tomu konkurenční Puma.

Bayern deklasoval Augsburg, Morávka stáhli o poločase. Dortmund jen remizoval Bayern deklasoval Augsburg, Morávka stáhli o poločase. Dortmund jen remizoval Čtěte zde

Hvězdný útočník Aubameyang si nasadil celoobličejovou masku poté, co vstřelil v 53. minutě vedoucí gól Dortmundu. S maskou slavil výhry nad Schalke už dříve, například jako Batman či Spiderman, ale tentokrát se jednalo o součást reklamní kampaně Nike s názvem "Masked Finisher" (Maskovaný zakončovatel).

Sedmadvacetiletý rodák z Gabonu dostal za oslavy žlutou kartu a napomenutí mu zřejmě hrozí i od klubu. "Budeme s ním o tom zase mluvit. Potom už to pro něj bude trochu složitější," uvedl obchodní šéf Borussie Hans-Joachim Watzke.

Aubameyang se podobné propagace svého osobního sponzora dopustil podruhé během měsíce. Začátkem března si pro utkání s Leverkusenem nechal vystříhat typickou "fajfku" Nike a ještě si ji nabarvit na červeno.

reklama