Barcelona vstoupila do ligy vysokou výhrou, Suárez hattrickem

20. 8. 2016 20:40
Třemi góly se na výhře obhájce titulu podílel Luis Suárez, dvě branky přidal Lionel Messi a o zbývající zásah se postaral Arda Turan.
Lionel Messi se raduje z jedné ze svých dvou tref
Lionel Messi se raduje z jedné ze svých dvou tref | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Barcelony vstoupili do nového ročníku španělské ligy dnešní výhrou 6:2 nad Betisem Sevilla. Třemi góly se na výhře obhájce titulu podílel Luis Suárez, dvě branky přidal Lionel Messi a o zbývající zásah se postaral Arda Turan.

Na úvodní gól tureckého záložníka dokázali hosté odpovědět vyrovnávací brankou Rubéna Castra. Ještě do přestávky ale zvrátili vedení na stranu Barcelony Messi se Suárezem. Deset minut po přestávce přidal uruguayský reprezentant a nejlepší střelec soutěže z minulé sezony další gól.

Na 5:1 zvýšil Messi o pouhou minutu později a v 82. minutě Suárez završil z přímého kopu hattrick. Na konečných 6:2 upravil šest minut před koncem druhou brankou v zápase Castro.