Podívejte se na sestřih utkání mezi Mönchengladbachem a Bayernem Associated Press
Fotbalisté Bayernu Mnichov utrpěli svou nejvyšší porážku v Německém poháru v historii, když podlehli na hřišti Borussie Mönchengladbach 0:5. Stejně jako loni vypadli ze soutěže již ve druhém kole.

Vedoucí tým bundesligy inkasoval od dvanáctého celku tabulky již ve druhé minutě. Po 21 minutách Bayern prohrával 0:3, když se dvakrát trefil Bensebaíní.

West Ham v euforii. V poháru vyřadil na penalty City, Souček odehrál celé utkání West Ham v euforii. V poháru vyřadil na penalty City, Souček odehrál celé utkání Čtěte zde

Po přestávce dokonal zkázu favorita, kterému kvůli koronaviru opět chyběl trenér Nagelsmann, dalšími dvěma brankami Embolo. Mönchengladbach uspěl proti Bayernu v poháru až na sedmý pokus.

Leverkusen bez zraněného útočníka Patrika Schicka neuspěl proti Karlsruhe a druholigovému soupeři podlehl 1:2.