reklama

Drsný táta Beckham. Buď na syna tvrdší než na kohokoliv jiného, žádá po koučovi

Romeo Beckham, v patách s bráchou Cruzem, na stadionu fotbalového celku ve Fort Lauderdale Romeo Beckham, v patách s bráchou Cruzem, na stadionu fotbalového celku ve Fort Lauderdale autor: ČTK
Jméno Beckham už je zase součástí profesionálního fotbalu. Romeo Beckham, syn legendy Manchesteru United, má za sebou debut v týmu Fort Lauderdale ve třetí nejvyšší soutěži v USA.

Devatenáctiletý útočník v neděli nastoupil s jedenáctkou na dresu v základní sestavě, na hřišti strávil 79 minut. Rezervní celek Interu Miami, který jeho otec David spoluvlastní a je v něm předsedou, nakonec remizoval s Tormentou 2:2.

"Myslím, že si vedl fakt dobře," chválil Romea kouč Phil Neville, bývalý hvězdný spoluhráč Beckhama seniora. Mimochodem za Fort Lauderdale hraje i jeho syn Harvey Neville.

Trenér Neville dokonce prozradil, jaké pokyny dostal od Davida Beckhama. "Myslím, že první věc, kterou mi řekl, bylo: Musíš na něj být tvrdší než na kohokoliv jiného," potvrdil Phil Neville, že Beckham rozhodně nepožaduje pro svého syna zacházení v rukavičkách.

"Musí pracovat tvrději než kdokoliv jiný, aby se dostal do týmu, protože vždycky bude čelit otázkám, budou na něj velká očekávání," uvědomuje si Neville.

Podle kouče má ale mladý Beckham před sebou solidní fotbalovou budoucnost. "Ví, že má ještě co zlepšovat, ale disponuje všemi správnými vlastnostmi: má charakter, odhodlání, je osobností," líčí bývalý zadák Manchesteru United a anglické reprezentace. "V kabině je hodně oblíbený. Je zřejmé, že ho rodiče vychovali správně."

Fotbal hráli všichni tři Beckhamovi synové, které má s bývalou členkou skupiny Spice Girls Victorií Adamsovou.

Nejstarší Brooklyn už přešel na dráhu modela a fotografa, největší potenciál přiblížit se slavnému otci, jenž zářil v dresu Manchesteru United, Realu Madrid nebo Los Angeles Galaxy, má údajně šestnáctiletý Cruz.

Smůla, synu, snad příště. Beckham podvodem pokořil Romea a ještě se mu vysmál Smůla, synu, snad příště. Beckham podvodem pokořil Romea a ještě se mu vysmál Čtěte zde
reklama