reklama

Slavný obránce Southamptonu vykopal na záhonu bombu. Spletl si ji s plechovkou fazolí

Francis Benali Francis Benali autor: Instagram
Je krásné letní počasí, proč si nezazahradničit, řekla si o víkendu legenda fotbalového Southamptonu Francis Benali. Jenže po chvíli ze země vyrýpl něco, co mu připomínalo plechovku fazolí a nakonec se z toho vyklubala bomba z druhé světové války.

Když jednapadesátiletý bývalý obránce ze záhonu vytáhl oválný předmět, zavolal manželku Karen a dceru Kenzie, aby se přišly podívat, jak našel něčí dávnou železnou zásobu jídla.

Dceři se ale zdál předmět příliš těžký na to, aby se jednalo jen o fazole, a doporučila tatínkovi zavolat policii. Ta na místě rozpoznala bombu z druhé světové války, přivolala pyrotechniky a rodinku na čas odstěhovala z dosahu.

"Rozhodně to nevypadalo jako bomba, až na tu váhu. Vůbec mě to nenapadlo, takže jsem s ní operoval dost hloupě a neopatrně," kál se pak nešikovný zahradník.

Cvičná letecká puma nakonec nebyla nebezpečná a všechno skončilo šťastně. "Nebyl to normální víkend, ale dopadl dobře, navíc bylo zajímavé z dálky sledovat, jak taková práce policie a pyrotechniků vypadá," zavtipkoval si Benali.

reklama