Brankář Zlámal dostal od Galatasaraye pět gólů, v souboji českých hráčů uspěl Čelůstka nad Pavelkou

25. 12. 2016 20:15
Istanbul - Brankář Zdeněk Zlámal dostal v turecké lize pět gólů od fotbalistů Galatasaraye a Alanyaspor prohrál 1:5. Ještě krátce před koncem první půle přitom držel nerozhodný stav, jenže pak si dal obránce Lamine Gassama vlastní gól a po změně stran inkasoval český brankář ještě třikrát. Ve dvou předchozích zápasech přitom Zlámal udržel čisté konto. Kasimpasa dvakrát za sebou vyhrála a se záložníkem Davidem Pavelkou v základní sestavě začala slibně i proti Antalyasporu, kde se dostala do vedení. Na vyrovnávací gól přihrál český obránce Ondřej Čelůstka a v 90. minutě rozhodl o výhře domácích střídající Brazilec Ramon. Antalyaspor se v tabulce posunul na osmé místo.
David Pavelka v reprezentačních barvách.
David Pavelka v reprezentačních barvách. | Foto: Milan Kammermayer

Turecká fotbalová liga - 16. kolo:

Rizespor - Osmanlispor 0:1, Akhisar - Konyaspor 1:0, Kayserispor - Karabükspor 2:0, Antalyaspor - Kasimpasa 2:1 (za domácí odehrál celý zápas Ondřej Čelůstka, za hosty David Pavelka), Galatasaray - Alanyaspor 5:1 (za hosty odchytal celý zápas Zdeněk Zlámal).