reklama

Carrolla cestou z tréninku přepadli ozbrojení motorkáři

Andy Carroll Andy Carroll autor: Reuters
K incidentu došlo ve středu kolem poledne, kdy Carroll odjížděl z tréninku. Zloději k němu přijeli na křižovatce, namířili na něj pistoli a chtěli po něm hodinky.

Londýn - Útočník Andy Carroll z West Hamu se prý stal terčem ozbrojených zlodějů na motorkách, kteří ho přepadli na cestě z tréninku. Podle trenéra londýnského celku Slavena Biliče jim však anglický fotbalista ujel. Případem se už zabývá policie.

K incidentu došlo ve středu kolem poledne, kdy Carroll odjížděl z tréninku. Zloději k němu přijeli na křižovatce, namířili na něj pistoli a chtěli po něm hodinky. "Nechtěl jim hodinky dát, tak šlápnul na pedál. Podle mě byl velmi statečný," citoval Biliče list Guardian.

Tabulky elitních fotbalových soutěží Tabulky elitních fotbalových soutěží Prohlédněte zde

Carroll, který je od začátku sezony mimo hru kvůli zranění kolena, nakonec zlodějům ujel a vrátil se do tréninkového centra, odkud poté zavolal policii. "Honička trvala asi patnáct, dvacet minut, takže podle mě šlo nejspíš o připravenou akci," uvedl chorvatský kouč.

"On se tomu od začátku směje, ale my ostatní jsme v šoku. Vždyť nejel do nějaké nebezpečné čtvrti. Občas slyšíte, že se to stalo někde v zahraničí, ale nikdy by nás nenapadlo, že se to stane i v Londýně," dodal Bilič s tím, že West Ham po incidentu zvýšil bezpečnostní opatření.

reklama