reklama

Číšníku, přines mi kolu! Hvězdy Realu se posmívaly legendě Arsenalu na lavičce Granady

Tony Adams Tony Adams autor: ČTK
Když hrával za Arsenal, vzbuzoval Tony Adams u soupeřů respekt. Jako trenér Granady byl ale hráčům Realu Madrid pro smích. Kvůli svému oblečení.

Praha - Pořádně podlý vtípek vymysleli náhradníci Realu Madrid během víkendového zápasu La ligy v Granadě. Terčem se stal trenér týmu z jihu Španělska Tony Adams.

Cristiano má góly v krvi, je výjimečný, chválil Ronalda Zidane Cristiano má góly v krvi, je výjimečný, chválil Ronalda Zidane Čtěte zde

Emotivní kouč, kterého bychom mohli vystupováním přirovnat k Františku Strakovi, si na duel proti favoritovi na zisk španělského titulu oblékl slušivou vestu. 

Během zápasu s poměrně jasným průběhem, ve kterém Madrid bez problému vyhrál 4:0, hledali náhradníci Realu rozptýlení i mimo hřiště. Formální zevnějšek Adamse zaujal během zápasu nejvíce Španěla Isca a Francouze Karima Benzemu, oba se v průběhu druhé půle dostali na hřiště.

Televizní kamery odhalily, že na bývalého dlouholetého stopera Arsenalu pokřikoval Španěl Isco. "Číšníku! Přines mi cocacolu." Čímž rozesmál kolegy z lavičky Toniho Kroose a Luku Modriče. Benzema zase upozorňoval náhradního brankáře Rubena Yaneze a Marcela.

Posuďte sami, zda byste si spletli padesátiletého trenéra s obsluhou restauračního zařízení. 

Tony Adams spojil celou svou hráčskou kariéru s Arsenalem. Urostlý stoper strávil v Londýně téměř dvacet let svého fotbalového života. Svou trenérskou kariéru započal ve Wycombe Wanderers. Zkusil si také angažmá v Ázerbájdžánu nebo Číně.

V Granadě působí od začátku dubna, ale s týmem neuhrál v lize zatím ani bod a sestup neodvrátil.

reklama