reklama

Coufala chce West Ham. Lepší vtip jsem neslyšel, vysmál se Tvrdík údajné částce

Vladimír Coufal. Vladimír Coufal. autor: Milan Kammermayer
Tomáš Souček vyšlapal cestu, po které by se nyní mohl vydat další symbol skvělé slávistické éry. Podle britského listu The Independent touží hned tři kluby z Premier League po pravém obránci Vladimíru Coufalovi.

Hlavním zájemcem má být právě londýnský West Ham, v jehož dresu Souček na jaře zazářil a výraznou měrou pomohl k záchraně v nejvyšší soutěži.

Komentář: Král Kanga se loučí. Kontroverzní génius bude chybět Spartě i lize Komentář: Král Kanga se loučí. Kontroverzní génius bude chybět Spartě i lize Čtěte zde

Manažer David Moyes má na krajích obrany problémy s kvalitou a údajně zatoužil po Coufalovi. Ten disponuje podobnou fyzickou připraveností jako Souček a tak by jeho příchod mohl být logickou volbou.

Český reprezentant má být i v hledáčku dalších klubů Premier League, Southamptonu a Brightonu.

Sedmadvacetiletý bek má s Pražany smlouvu do června 2021, jeho cena se podle britského deníku pohybuje mezi dvěma až čtyřmi miliony liber.

Na tuto spekulaci reagoval na Twitteru předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík, který účtu West Ham News odpověděl: "Dva až čtyři miliony liber? Dlouho jsem neslyšel lepší vtip."

Před rokem se o Coufala zajímal bundesligový Freiburg, ostravský odchovanec ale zůstal ve vršovickém celku, s nímž podruhé za sebou získal mistrovský titul.

Celkem si Coufal během působení v Liberci a Slavii připsal 178 ligových startů, v nichž vstřelil devět branek. Loni na podzim si s červenobílými zahrál základní skupinu Ligy mistrů.

Miliony za Součka nerozházíme, slibuje Havlíčkův Brod. Zkusí vychovat další hvězdy Miliony za Součka nerozházíme, slibuje Havlíčkův Brod. Zkusí vychovat další hvězdy Čtěte zde
reklama