reklama

Čtvrt miliardy za Kadeřábka. AS Řím touží po českém obránci Hoffenheimu

Pavel Kadeřábek Pavel Kadeřábek autor: Reuters
Italský klub, kde už hraje Patrik Schick, nabízí českému reprezentantovi čtyřletou smlouvu, zájem však má i Inter Milán a kluby z Anglie.

Řím - O fotbalového reprezentanta Pavla Kadeřábka z Hoffenheimu se podle italských médií vážně zajímá AS Řím. List Corriere dello Sport napsal, že za šestadvacetiletého českého obránce nabízí německému klubu deset milionů eur (258 milionů korun) a pro Kadeřábka má nachystanou smlouvu na čtyři roky. Nedávno se objevily spekulace také o zájmu Interu Milán, v zimě se na něho poptávaly anglické kluby.

Kadeřábek přišel do Hoffenheimu v roce 2015 z pražské Sparty za 3,5 milionu eur a loni s klubem prodloužil smlouvu do roku 2021. V posledním kole uplynulého ročníku německé ligy gólem zpečetil výhru 3:1 na Dortmundem, která jeho týmu zajistila třetí místo v tabulce a účast v Lize mistrů.

V AS Řím od loňska působí útočník Patrik Schick, který se nyní připravuje s českou reprezentací na přípravné zápasy s Austrálií a Nigérií v Rakousku. Kadeřábek z týmu vypadl kvůli zranění zad.

reklama