Další ztráta pro Real. Remízu s Bilbaem zachraňoval Ronaldo

18. 4. 2018 23:21
Real Madrid utrpěl v probíhající sezoně La ligy už třináctou ztrátu, s Bilbaem doma jen remizoval 1:1.
Inaki Williams (Athletic Bilbao)
Inaki Williams (Athletic Bilbao) | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid díky gólu Cristiana Ronalda z 87. minuty zachránili v domácím zápasu 33. kola španělské ligy remízu 1:1 s Bilbaem. Úřadující mistři z Madridu mají na třetím místě tabulky tříbodový náskok před čtvrtou Valencií, která podlehla Getafe 1:2. Na vedoucí Barcelonu ztrácí Real propastných 15 bodů.

Bilbao poslal do vedení ve 14. minutě Iňaki Williams, který po rychlé akci přehodil brankáře Keylora Navase. "Bílý balet" si vytvořil tlak i řadu šancí, ale odpor Athleticu zlomil až těsně před koncem, kdy střelu Luky Modriče lehce tečoval Ronaldo.

Portugalský útočník 24. gólem v ligové sezoně předstihl druhého nejlepšího střelce soutěže Luise Suáreze. Tabulku kanonýrů vede s 29 zásahy další hvězda Barcelony Lionel Messi.

Španělská fotbalová liga - 33. kolo:

Espaňol Barcelona - Eibar 0:1 (32. Lombán), Valencie - Getafe 1:2 (69. Rodrigo - 16. a 49. Rémy), Real Madrid - Bilbao 1:1 (87. Ronaldo - 14. Williams).