reklama

Neymar se potíží se zákonem nezbavil. Po modelce jej žaluje i fanoušek

Brazilský fotbalista Neymar. Brazilský fotbalista Neymar. autor: Reuters
Fanoušek fotbalistů Rennes podal trestní oznámení na hvězdu Paris Saint-Germain Neymara, jenž ho v dubnu uhodil po finále Francouzského poháru. Brazilský útočník za to tehdy dostal třízápasový distanc od svazu.

Od incidentu uplynuly více než tři měsíce. Muž se rozhodl zažalovat Neymara až nyní, poté co jeho nedávná schůzka s členy fotbalistova doprovodu neskončila dohodou. Deníku L'Équipe to řekl mužův právní zástupce Philippe Ohayon.

Neymar se dostal s mužem do konfliktu po pohárovém finále, které v Paříži překvapivě vyhrálo po penaltovém rozstřelu Rennes s českým brankářem Tomášem Koubkem. Sedmadvacetiletý Neymar udeřil soupeřova příznivce, jenž si filmoval a verbálně provokoval hráče PSG, když kráčeli po schodech tribuny převzít medaile pro poražené finalisty.

Neymarovi tak ve Francii hrozí potíže se zákonem krátce poté, co se jich zbavil v rodné Brazílii. Státní zastupitelství v Sao Paulu v těchto dnech doporučilo kvůli nedostatku důkazů uzavřít případ jeho údajného znásilnění modelky.

reklama