Fotbalista Ondrášek září v MLS. Dallasu zařídil bod, vstřelil pátý gól v pátém utkání

23. 9. 2019 8:57
Útočník Zdeněk Ondrášek zařídil svým pátým gólem v zámořské fotbalové lize MLS remízu Dallasu s FC New York City.
Zdeněk Ondrášek slaví gól v dresu Dallasu
Zdeněk Ondrášek slaví gól v dresu Dallasu | Foto: Reuters

Český útočník v 66. minutě vyrovnal na konečných 1:1. Hosté vedli od první minuty, v níž otevřel skóre dvacetiletý argentinský záložník Valentín Castellanos.

Dallasu se povedlo vyrovnat poté, co Ondrášek se spoluhráčem Paxtonem Pomykalem důrazně napadli soupeřovu rozehrávku a bývalý hráč Českých Budějovic hned po získání míč nekompromisně vypálil.

Podívejte se na gól Zdeňka Ondráška proti New Yorku:

Gól Zdeňka Ondráška proti New Yorku | Video: Youtube.com

Třicetiletý český fotbalista potvrdil výbornou střeleckou formu, která se ho drží od srpnového prvního gólu v MLS. Za pět týdnů se v pěti zápasech, do nichž nastoupil, trefil pětkrát. V utkání s Houstonem skóroval dokonce dvakrát, naprázdno vyšel jen v duelu s Chicagem.

Dallas je šestý v Západní konferenci a hájí postupové místo do play off.