reklama

Fotbalový klub ukončil po debaklu od béčka Barcelony sezonu

Ilustrační foto Ilustrační foto autor: Reuters
K drastickému kroku sáhli funkcionáři klubu Eldense v neděli, den po výprasku 0:12 od Barcelony, který vyrovnal rekordní porážku v třetí lize.

Barcelona - Španělský fotbalový klub Eldense přerušil po víkendovém debaklu 0:12 od béčka Barcelony dočasně svou činnost a aktuální ročník třetí ligy nedohraje. Mužstvo má šest kol před koncem sezony jistotu sestupu do čtvrté ligy a vedení klubu oznámilo, že se dohodlo s investory na ukončení spolupráce.

Real i Barcelona zvítězily a v tabulce je stále dělí dva body Real i Barcelona zvítězily a v tabulce je stále dělí dva body Čtěte zde

K drastickému kroku sáhli funkcionáři v neděli, den po výprasku od Barcelony, který vyrovnal rekordní porážku v třetí lize. Hráče Eldense debakl natolik zdrtil, že někteří z nich nedokázali zadržet slzy už během zápasu.

"Po mimořádném jednání výkonného výboru Clubu Deportivo Eldense byla zrušena spolupráce se skupinou italských investorů a sportovní aktivity prvního týmu byly dočasně přerušeny," uvedli zástupci klubu v oficiálním prohlášení.

reklama