reklama

I tohle umí "ferrari". Ibrahimovic zlomil soupeři lebku, pak sprostě urážel kouče

Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby autor: Reuters
V losangelském fotbalovém derby byl sice Zlatan Ibrahimovic hrdinou, když nasázel hattrick, kontroverzní švédský útočník týmu Galaxy ale v utkání proti LAFC znovu ukázal i svou odvrácenou tvář. Loktem zlomil soupeři lebku a sprostě urážel kouče protivníka.

Fotbalově to byla paráda. Ibrahimovic byl o víkendu v MLS hvězdou losangelského derby, když o vítězství Galaxy 3:2 nad celkem LAFC rozhodl hattrickem. Trefil se pravou nohou, levačkou i hlavou. Sám sebe už před duelem označil za ferrari a soupeře za fiat.

"Jsem ferrari mezi fiaty." Ibrahimovic zazářil v derby parádním hattrickem "Jsem ferrari mezi fiaty." Ibrahimovic zazářil v derby parádním hattrickem Čtěte zde

Jenže tohle "ferrari" ukázalo i svou druhou tvář. Během zápasu totiž švédský útočník svým loktem zlomil lícní kost soupeřovu obránci Mohamedu El-Munírovi.

Sedmadvacetiletý libyjský obránce pak na sociálních sítích ukázal ďolík ve své tváři a rentgenový snímek fraktury. Zadáka týmu LAFC tak čeká pauza a po vyšetření u specialisty možná i operace.

Důlek ve tváři a rentgenový snímek zlomené lícní kosti Mohameda El-Muníra:

Ani to však ještě nebylo všechno, co Ibrahimovic v utkání předvedl. Když se trenérský štáb pokoušel upozornit na prohřešek někdejší hvězdy Interu Milán či Manchesteru United, přiběhl sedmatřicetiletý kanonýr k lavičce LAFC a na kouče vulgárně pořvával: "Vrať se domů, ty malá dě…, vrať se domů!"

Video: Facka a červená. Ibrahimovic se zase ukázal, videorozhodčí Švéda usvědčil, že praštil soupeře Video: Facka a červená. Ibrahimovic se zase ukázal, videorozhodčí Švéda usvědčil, že praštil soupeře Čtěte zde
reklama